2221

Om Leiknes AS

Våre ansatte


2225
Atle Solberg
Daglig leder

Atle Solberg

Sivilingeniør

Tlf: 971 96 630
E-post: atle@leiknes.as

2229
Svein-Hugo Leiknes
Rådgivende ingeniør

Svein-Hugo Leiknes

Sivilingeniør

Tlf: 911 26 380
E-post: svein-hugo@leiknes.as

2227
Odd E. Jørgensen
Rådgivende ingeniør

Odd E. Jørgensen

Ingeniør

Tlf: 951 06 810
E-post: odd@leiknes.as

2228
Otto J. Alfredsen
Rådgivende ingeniør

Otto J. Alfredsen

Ingeniør

Tlf: 911 26 370
E-post: otto@leiknes.as

2226
Espen Norbakken
Teknisk tegner

Espen Norbakken

 

Tlf: 997 03 804
E-post: espen@leiknes.as

2353
Espen Moeng Nyborg
Rådgivende ingeniør

Espen Moeng Nyborg

Ingeniør

Tlf: 917 54 466
E-post: espen.moeng.nyborg@leiknes.as

2373
Rådgivende ingeniør

Jan Harald Fredhein

Ingeniør

Tlf: 978 84 446
E-post: jan.harald.fredheim@leiknes.as

 

Tlf:
E-post:

 

Tlf:
E-post:

Om ossDetaljerKartinfo
Leiknes AS ble etablert 10. desember 1986 og er et rådgivende ingeniørfirma. Våre fagfelt er byggeteknikk, brann, miljøsanering, prosjektledelse og byggeledelse. Firmaet har 7 ansatte. Leiknes eies av de ansatte.  Markedsområde er hele Nord-Norge med hovedtyngden av oppdrag i Troms og Finnmark fylke. Våre kunder er små og store private firmaer, kommune, fylke og stat. Firmaet har sentral godkjenning innenfor flere godkjenningsområder.
Leiknes AS

Rådgivende ingeniører

Adresse: Storgata 17, 9300 Finnsnes

Telefon: 77 87 07 50
E-post: post@leiknes.as
Web: www.leiknes.as

Org.nr: 942 830 068

Kjørerute Finnsnes – Bardufoss Finnsnes - Bardufoss Kjørerute Finnsnes – Tromsø Finnsnes - Tromsø Vis Google kart